vinerea este o zi deosebita pentru noi pentru ca este o zi pentru "iesiri". mergem la 'vanatoare' de poze, !!!!!!!!!mergem la bazin, vizitam gradina botanica, mergem sa ne jucam la Puskin, vedem filme ............................. astazi am mers la Puskin. am jucat: volei si fotbal. .....am jucat fotbal!!!!!!! dupa 10 minute am zis ca ma retrag dar nu am avut nici o sansa! am avut un timp bun......
va rog sa va rugati pentru noi saptamana viitoare. majoritatea lucratorilor sunt in concediu, ceea ce inseamna ca suntem foarte putini. si avem nevoie de intelepciune si energie................ cred ca Dumnezeu lucreaza prin noi, prin ceea ce facem, dar El poate sa lucreze si prin rugaciunile voastre........ multumesc

