duminică, februarie 26

desert!!!!!!
impreuna cu copiii am inceput sa mergem la biserici sa facem cunoscut oamenilor lucrarea Lui Dumnezeu de la Centrul Comunitar si sa le multumim pentru rugaciuni si pentru suport. Apoi vom lua pranzul impreuna. Am facut desert!!!

sâmbătă, februarie 18

daca afara e frig si soarele nu are putere sa incalzeasca.....mai facem unul din plastilina :)

marți, februarie 14

in drum spre Centru

la Centru